NE YAPIYORUZ?

İtalya’dan Meksika’ya, Fransa’dan Çin mutfağına kadar dünya mutfağından 108 çeşit alacarte yemeği Türk damak tadına en uygun hale getirerek misafirlerimize sunuyoruz. Alanında uzman şeflerimiz tarafından hazırlanan özel tariflerle, en yüksek kalitedeki malzemeleri buluşturup LUNCH BOX’a özgü lezzeti yaratıyoruz. 11 şubemizle geniş menü çeşitliliğimizi, yüksek lezzet standardımızı ulaşılabilir fiyatlarla günde 4.000’in üzerinde misafirlerimizle buluşturuyoruz. Her bir misafirimizin rahatı ve isteği birinci önceliğimizdir. Geniş ürün çeşitliliğimiz sayesinde grup halinde gelen kalabalık misafirlerimizin her birinin damak tadına uygun lezzetler sunabiliyoruz. Misafir odaklı anlayışımızla sizlerin memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz.

Ürün Kalitesi, Servis Kalitesi, Temizlik ve Hijyen kalitesini daima en yüksek seviyede tutmak.

Bunlardan herhangi birinin eksikliği diğer iki kuralı da etkisiz hale getirmektedir. Başarı için bu üç kuralı aynı anda uygulamak gerekir, gıda sektörü birçok sektörde olduğu gibi tam bir takım işidir. Ve herkesin görevi birbirine bağlıdır. Bir personelin görevi en az bir yöneticinin işi kadar önemlidir ve gıda sektöründe hatanın telafisi olmadığının bilincindeyiz. İşte bu yüzden maksimum titizlikle işimizi yapmaya özen gösteriyoruz.

LUNCH BOX konsept olarak dünya mutfağı üzerine hizmet vermektedir ve bu hizmetleri Bahçeşehir KC AVM, Güneşli 212 AVM, Çorlu Kılıçoğlu Plaza, Levent Metrocity AVM, Bakırköy Capacity AVM, Bayrampaşa Forum İstanbul AVM, Beylikdüzü Migros AVM, Beylikdüzü MarmaraPark AVM, Maltepe Park AVM ve çok yakında Mall Of İstanbul şubesiyle on şubemizde hizmet vermekteyiz.

Meksika mutfağından İtalyan mutfağına Amerikan mutfağından Fransız mutfağına kadar dünyanın dört bir yanından özenle seçerek hazırladığımız yemeklerimiz ile kendi sektörümüzdeki liderlerden biriyiz. Servisten kaliteye temizlik ve hijyenden müşteri memnuniyetine kadar tüm konularda bilinçli bir kadro ile çalışmaktayız.

Hedefimiz hizmet verdiğimiz şubelerimizde elde ettiğimiz başarıyı yeni şubelerde yeni misafirlerle tanıştırmak ismimiz, markamız ve hizmet kalitemiz ile bulunduğumuz mekanların bilinirliğini ve tanınırlığını artırmaktır.

 

LUNCH BOX

2001 yılından bu yana üstün lezzet ve yüksek kalite anlayışımızı LUNCH BOX markası altında misafirlerimize sunuyoruz. İlk şubemiz olan Güneşli’den başlayan yolculuğumuz emin ve güvenilir adımlarla günden güne büyümeye devam ediyor. Planlı büyüme sürecimiz içerisinde şubelerimizi artırırken, bir yandan da franchising yoluyla LUNCH BOX lezzetini yaygınlaştırıyoruz.

İlk şubemizi açtığımız günden itibaren tek bir merkezden yönetilebilecek bir zincirin yapısını oluşturmaya başladık. 2001’den bugüne geldiğimizdeyse, tüm şubelerinde tam otomasyonla hizmet veren, 2.000 m2 lik Merkez Binamız ve 350 çalışanımızla tek bir merkezden yönetilebilen bir zincir olduk.

NEYİ HEDEFLİYORUZ?

Ürün, servis ve hijyen kalitesini en üst seviyede tutarak ürün çeşitliliğini ulaşılabilir fiyatlarla misafirlerine sunan LUNCH BOX’ı yeni misafirleriyle tanıştırmayı hedefliyoruz. Sağlam temeller üzerine inşa edilmiş LUNCH BOX markası öncelikle Türkiye’nin dört bir köşesinde, ardından da yurt dışında yeni misafirleriyle buluşmak üzere hazırlanıyor. Sahip olduğumuz ilke, anlayış ve kalite seviyesini günden güne artırarak daha çok şubeyle, daha çok insanın hayatının içerisinde yer alabilmek için çalışıyoruz. Her nerede olursa olsun ismimiz duyulduğunda sadece iyi anılar biriktirdiğiniz bir lezzet diyarı olma hedefimize sizler sayesinde yaklaşıyoruz.

Son söz

Sağlıklı beslenmek için lezzetten vazgeçmek, kaliteli hizmet için yüksek fiyatlar ödemek zorunda değilsiniz. Dünya mutfağının en seçkin örneklerini yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla sizlere ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor olmak bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır. Kendimize ilke edindiğimiz en iyi hizmeti en uygun şartlarda sunma anlayışımızı her alanda yaygınlaştırmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu anlamda misafirlerimizin memnuniyeti, fikir, düşünce ve önerileri bizler için çok önemli. Her türlü konuda bizimle iletişime geçip düşüncelerinizi paylaşmanızı rica ediyoruz. Böylelikle merkezinde misafirlerimizin bulunduğu ortamımızı daha da iyileştirerek sizi ağırlayabiliriz.

Saygılarımızla,
LUNCHBOX

 

Logo ve Görsel Materyaller

Lunchbox Kurumsal Materyaller
Logo .PNGLogo .AILogo .PDF
SOSYAL MEDYADA LUNCH BOX’I KEŞFEDİN
LUNCH BOX lezzetini ve fırsatlarını sosyal medyada takip edin.
 
 
 
 
 
© 2015 Lunchbox. Tüm hakları saklıdır.

TR   EN